Найти:

Як відомо, береш гроші в борг чужі і на якийсь час, а повертаєш свої і назавжди. Сумна істина, але вона дуже точно характеризує саму суть фінансової позики. В умовах сучасного життя у багатьох пересічних громадян періодично виникає фінансова проблема, коли на повне зростання постає питання «де взяти гроші в борг»?

Найпростіше, і найшвидше, фінансова проблема вирішується, якщо взяти гроші у борг у друзів, знайомих, родичів. Правда, тут існує багато «підводного каміння», адже інша відома приказка говорить, хочеш позбутися ворога, дай йому грошей у борг. Тому зараз трохи знайдеться людей, які можуть і хочуть позичити гроші навіть близьким родичам чи добрим друзям.

Якщо немає можливості позичити грошей у знайомих, який вихід у ситуації, що склалася? Чи можливо взяти гроші в борг без банків, де на оформлення кредиту піде кілька днів, та й зібрати потрібний пакет документів зможе далеко не кожен, оскільки банк обов’язково вимагатиме від позичальника підтвердження його платоспроможності. Зараз дуже багато людей працюють без офіційного оформлення і надати довідку про свою зарплату не можуть, хоча мають гарний дохід.

МФО

Відмінною особливістю кредитування МФО є надзвичайно висока оперативність і лояльність отримання кредиту. На позику МФО реально можуть розраховувати студенти, пенсіонери, люди без офіційного працевлаштування. Головна умова отримання кредиту до МФО – наявність українського паспорта та ідентифікаційного коду. Якщо кредит оформляється в режимі онлайн, потрібна банківська картка, мобільний телефон та електронна пошта. Як бачимо, цей «джентльменський набір» має практично все доросле населення країни.

Особам похилого віку зручніше оформляти кредит у МФО у відділенні, оскільки тут усі технічні питання візьмуть на себе спеціалісти, а гроші можна отримати готівкою. Але набагато швидше і зручніше оформляти кредит через сайт МФО, в режимі онлайн. Зробити це можна будь-коли з будь-якої точки, де є доступ до Інтернету.

На першому етапі клієнт проходить процедуру реєстрації, під час якої він вказує достовірні персональні дані з підтвердженням пошти та номера мобільного телефону. Якщо все зроблено правильно, клієнт отримує доступ до свого персонального кабінету на сайті, в якому він повинен прив’язати до свого облікового запису свою банківську картку. В обов’язковому порядку картка має бути оформлена на позичальника і на ній має бути символічна сума в 1-5 грн, яка необхідна для проведення процедури верифікації картки.

Після того, як усі технічні питання виконані, клієнт може подавати заявку на кредитування, в якій треба вказати суму та термін. Подана заявка розглядається в автоматичному режимі протягом однієї години, після чого на електронну пошту клієнта надходить лист із повідомленням про схвалення або відхилення заявки. У першому випадку клієнт підписує електронний кредитний договір та отримує на свою банківську картку гроші. У другий випадок – з’ясовує причини відмови.