Найти:

Людина є соціальною істотою і жити без соціуму не може. Ні, жити поза суспільством людина фізіологічно може, але, у разі її розумовий розвиток сильно відрізнятиметься від пересічних людей. А соціум влаштований таким чином, що в ньому завжди будуть багаті та бідні, які змушені співіснувати разом, та залежні один від одного. Тому багаті готові ділитися з бідними своїми грошима на певних умовах. Ось ми описали двома пропозиціями історію виникнення кредитування.

Більшість людей у процесі свого життя змушені з тих чи інших причин звертатися до фінансових установ за кредитом. Кредитування є невід’ємною частиною життя сучасної людини. Власне, банківський сектор і з’явився як одна з можливостей «перехопитися грошима» тим особам, у яких їх мало.

Перед тим, як подавати заявку на кредит, доцільно дізнатися про свою кредитну історію. Це можна зробити за запитом, який треба надіслати до Українського Бюро Кредитних Історій (УКБІ). Відповідно до чинного законодавства, кожен громадянин України має право один раз на рік безкоштовно звернутись до Бюро Кредитних історій із запитом про свою кредитну історію. В отриманій довідці буде зазначено інформацію про відкриті кредити, раніше виконані кредитні зобов’язання, про наявність штрафних санкцій, якщо такі були, кредитний рейтинг та ін.

Кредитно-фінансові установи обов’язково перевіряють кредитну історію клієнта перед тим, як видати йому кредит. Якщо потенційний позичальник має погану кредитну історію, швидше за все, в банківському кредиті йому буде відмовлено. Жоден банкір не захоче мати справу з клієнтом, який раніше допускав прострочення платежів та несвоєчасне погашення кредиту.

Як перевіряється кредитна історія у МФО

Якщо кредитну історію у банку перевіряють співробітники, які оформляють кредит клієнту, то мікрофінансових організаціях (МФО), заявка, подана клієнтом, перевіряється скорингової системою в автоматичному режимі. Це дозволяє оформляти заявку на кредит в режимі онлайн в будь-який час доби. У різних МФО скорингова система налаштована по-різному. В одних мікрофінансових організаціях використовуються суворіші критерії для схвалення заявки, в інших – лояльніші.

З цієї причини є сенс подавати заявку одночасно до декількох мікрофінансових організацій. Якщо в деяких МФО заявку буде відхилено, то в деяких її можуть схвалити. Головна умова, щоб кредитна історія клієнта не містила відомостей про примусове стягнення боргу кредиту через судових приставів. Це найсуворіше стягнення, яке може пройти непоміченим із боку потенційних кредиторів.

Кредит   з поганою кредитною історією можна з високою ймовірністю отримати в таких популярних українських МФО, як: Швидко Гроші (тут можна отримати кредитні гроші готівкою) Ваша Готівочка Мілоан Глобал Кредит ССлоан

Поліпшити кредитну історію можна короткостроковими позиками на невеликі суми, які слід вчасно гасити. Чим частіше клієнт звертається до кредиторів, і чим справніше він виконує свої кредитні зобов’язання, тим краще його кредитна історія. Чим краще кредитна історія клієнта, тим більшу суму кредиту може розраховувати.