Найти:

Раніше термін «кредит» викликавши асоціацію із банком. Донедавна оформити кредит можна було лише у банківській установі. Для цього необхідно було зібрати відповідний пакет документів, який би підтверджував платоспроможність клієнта. На жаль, в умовах сучасної життя дедалі менша кількість людей може розраховувати на отримання банківського кредиту. Причина проста – різке скорочення державного сектору працевлаштування. Дедалі більше працездатних людей змушені працювати без офіційного трудоустрою, відповідно, вони можуть надати документ, який підтверджує їх платоспроможність.

Що ж робити, якщо потрібні гроші, а оформити кредит у банку неможливо? Виходу, власне, два – взяти у борг у друзів, знайомих, родичів, або ж оформити короткостроковий кредит у мікрофінансовій організації (МФО). Перший варіант, звичайно ж, кращий, оскільки гроші можна отримати відразу, і, як правило, без відсотків. Однак він не завжди доступний. Не всі мають знайомі мають можливість і бажання кредитувати. У такому разі доведеться скористатися послугами МФО, де можна отримати кредит онлайн на картку без терміново.

Де оформити онлайн кредит на карту без відмови в Україні

Для того, щоб оформити кредит онлайн на картку без відмови, необхідно звернутися або до найближчого відділення МФО, або пройти процедуру реєстрації на сайті МФО, після чого подати заявку та дочекатися рішення. Зробити це можуть повнолітні громадяни України, які мають паспорт та ідентифікаційний код. Верхній віковий кордон залежить від політики конкретної МФО і може коливатись у досить широких межах – від 65 до 90 років.

На кредит без відмови можна розраховувати, якщо клієнт не має незакритих кредитів у цій же МФО, і не зіпсована кредитна історія. У такому випадку, кредит на картку без відмови може бути оформлений протягом 1 години, при наступних зверненнях до цієї МФО – протягом 15-30 хвилин.

Як оформити кредит у МФО

Людям старшого віку, які через ті чи інші причини не можуть оформити кредит через Інтернет, слід відвідати відділення МФО, де співробітники допоможуть оформити всі необхідні документи, і видадуть кредит готівкою або зарахують на банківську картку клієнта. Позичальники, знайомі з Інтернетом, можуть оформити кредит з будь-якої точки, де є доступ до Інтернету, у будь-який час дня та ночі. Для цього необхідно зайти на сайт обраної МФО, пройти стандартну процедуру реєстрації, під час якої вказати достовірні персональні дані та отримати доступ до персонального кабінету.

У персональному кабінеті необхідно зробити прив’язку своєї банківської картки, яка має бути оформлена на ім’я позичальника та випущена українським банком. Після завершення цієї процедури клієнт може подати заявку на отримання кредиту, в якій треба вказати розмір кредиту та термін кредитування.

Подана заявка розглядається скоринговою системою МФО в автоматичному режимі і на електронну пошту клієнта приходить рішення. У разі, якщо заявка схвалена клієнту буде надіслано електронний кредитний договір, який слід уважно вивчити та підписати, надіславши СМС-повідомленням код, зазначений у кредитному договорі. Після цього кредитну суму буде зараховано на картку клієнта.