Найти:

У складних умовах сучасного життя пересічним обивателям доводиться непросто виживати за постійного дефіциту грошей. Якщо за часів Радянського Союзу була кримінальна стаття за дармоїдство, то зараз нікого не хвилює, чи працюєш ти чи ні. Кількість безробітних у світі з кожним роком зростає. Нічого дивного в цьому немає, кількість людей стає більшою, а роботи – меншою, оскільки все більший і більший відсоток роботи беруть на себе різні механізми, придумані людиною.

Проблема кредитування без офіційного працевлаштування

Україна не є винятком. Державний сектор економіки скорочується як «шагренева шкіра», а багато приватних організацій працюють напівлегально або взагалі повністю платять своїм працівникам гроші в «конвертах», що є великою проблемою як для держави, так і для працівників. Держава не отримує податки, і не може виконувати свої соціальні зобов’язання перед пенсіонерами, пільговими категоріями громадян та інше. Робітники, які отримують гроші у «конвертах», нічого не відраховують до пенсійного фонду, відповідно, не можуть розраховувати на нарахування робочої пенсії в майбутньому.

Крім цього, особи, офіційно не працевлаштовані, не можуть розраховувати на отримання банківського кредиту, оскільки роботодавець не видасть їм довідки про доходи, без якої оформити кредит у банку неможливо. Але ситуація не така безнадійна, якою вона була 10-15 років тому.

На початку десятих років на ринок кредитно-фінансових послуг вийшов новий гравець в особі мікрофінансової організації (МФО), що дає можливість соціально незахищеним верствам населення оперативно оформити кредит онлайн на картку. Такий кредит надається на дуже лояльних умовах, достатньо мати громадянський паспорт та ідентифікаційний код. Жодних довідок про доходи або поручителів не потрібно, а сам кредит можна оформити в режимі онлайн будь-коли з будь-якої точки, де є доступ до Інтернету.

Як оформити кредит у МФО

Особи старшого віку, які не мають навичок роботи в Інтернеті, оформити кредит у МФО можуть у найближчому відділенні, де всю технічну роботу виконають співробітники МФО, крім того, тут можна отримати кредит готівкою, не маючи жодної банківської картки.

Але, зручніше і швидше можна оформити кредит в режимі онлайн, через сайт МФО, де достатньо пройти стандартну процедуру реєстрації, вказавши достовірні персональні дані, після чого прив’язати банківську картку до створеного акаунту, пройти процедуру верифікації картки, і подати заявку на отримання онлайн кредиту, вказавши суму та термін кредитування.

Подана заявка буде розглянута в автоматичному режимі, і протягом 15-30 хвилин на електронну пошту клієнта прийде повідомлення про те, чи заявка пройшла схвалення чи ні. У разі позитивного рішення позичальник повинен підписати електронний договір, після чого кредит буде зарахований на його банківську картку. Вся процедура оформлення кредиту на банківську картку в режимі он-лайн займе не більше 1 години.